Kowa TSN-EX16S 1.6x Extender voor TSN-600/660/82SV Lees meer..
Online beschikbaar, beperkte winkelvoorraad.
Helaas kunnen we niet van alle producten een fysieke voorraad bijhouden. Wilt u het product in de winkel uitproberen? Bel dan om over de voorraad te informeren.
De TSN-EX16S heeft Kowa gelanceerd naast de reeds bestaande extender de Kowa TSN-EX16. Waarom dan de S variant op de markt brengen vraagt u zich misschien af? De TSN-EX16S is gemaakt om oudere Kowa modellen geschikt te maken voor de huidige oculairen en digiscoping mogelijkheden welke Kowa u te bieden heeft.
Als eerste verhoogd de TSN-EX16S extender de vergroting van het door u gebruikte oculair met factor 1.6, dit is dezelfde functionaliteit als de reguliere TSN-EX16. Echter ernaast maakt de TSN-EX16S het mogelijk om uw oude spottings scope te voorzien van de huidige oculairen en digiscoprings mogelijkheden welke kowa ontwikkelt heeft. Zo kunt u bijv. op uw TSN-601 het Oculair TE-Z9B bevestigen en gaan spotten met de TSN-PA8 adapter.
Onderstaand de modellen geschikt voor de TSN-EX16S:
tsn-661 |
tsn-662 |
tsn-663 |
tsn-664 |
tsn-663M |
tsn-664M |
TSN-82SV |
TSN-601 |
TSN-602 |
TSN-611 |
TSN-612 |
TSN-613 |
TSN-1 |
TSN-2 |
TSN-3 |
TSN-4 |
Er zijn modellen binnen de TSN-1/2/3/4 serie die voorzien zijn van beschermingsglas, deze zijn derhalve niet geschikt voor de TSN-EX16S.
De kwalitatief uitstekend presterende TSN-EX16S is gemakkelijk te bevestigen op uw spotting scope door middel van een schroefdraad. Hij maakt uw oude spotting scope geschikt voor alle oculairen en digiscopingsmogelijkheden van de huidige spotting scope modellen.
Kowa TSN-EX16S 1.6x Extender voor TSN-600/660/82SV
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen